Oferta pracy

Pracownik biurowy

SKOTARCZAK DĄBROWSKI OLECH I PARTNERZY SPÓŁKA PARTNERSKA RADCÓW PRAWNYCH I ADWOKATÓWO firmie

  • Narutowicza 12
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat, Część etatu, Dodatkowa/tymczasowa
  • Specjalista

SKOTARCZAK DĄBROWSKI OLECH I PARTNERZY SPÓŁKA PARTNERSKA RADCÓW PRAWNYCH I ADWOKATÓW

Narutowicza 12

Szczecin

Skotarczak Dąbrowski Olech i Partnerzy Spółka Partnerska
Radców Prawnych i Adwokatów to jedna z wiodących kancelarii prawnych
w województwie zachodniopomorskim, świadcząca profesjonalne usługi prawnicze dla krajowych i zagranicznych przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych.

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie, redagowanie pism i aktów wg wytycznych przełożonych,
  • wsparcie w przygotowywaniu dokumentacji do archiwum,
  • porządkowanie i segregowanie dokumentacji bieżącej,
  • pomoc w nadzorowaniu nad prawidłowym obiegiem dokumentacji i korespondencji, w tym prowadzenie rejestru poczty przychodzącej i wychodzącej,
  • prowadzenie korespondencji z klientami, organami, sądami i urzędami;

Od kandydatów oczekujemy:

  • dobrej znajomości pakietu Microsoft Office oraz obsługi urządzeń biurowych,
  • wysokiej kultury osobistej, dokładności, sumienności, terminowości i odpowiedzialności za powierzone zadania,
  • pro aktywnego podejście do powierzonych zadań,
  • umiejętności pracy pod presją czasu,
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych oraz umiejętności pracy w zespole,
  • znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie minimum B1 (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem),
  • wykształcenia wyższego lub statusu studenta/tki ostatnich lat studiów (dyplom ukończenia wyższych studiów magisterskich/licencjackich na kierunku humanistycznym/administracyjnym/prawo będzie dodatkowym atutem);

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie rozpoznawalnej na rynku,
  • pracę w centrum Szczecina,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • pracę w miłej atmosferze i zgranym zespole,
  • wyjścia integracyjne, spotkania okolicznościowe, dofinansowanie do pakietu sportowego (Karta MultiSport).

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy