Oferta pracy

Pracownik biurowy

OUTWORKING SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa agencyjna
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie outsourcingu i leasingu pracowniczego, rekrutacji, doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej.

Aktualnie poszukujemy Pracowników Biurowych do realizacji zadań kontrolnych w Biurze Kontroli na Miejscu ARiMR.

Praca realizowana będzie na rzecz i pod kierownictwem Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Zadania:

  • obsługa dokumentacji pokontrolnej,
  • wprowadzanie danych do systemu informatycznego,
  • przygotowanie korespondencji,
  • nagrywanie danych na płytach CD/DVD.

Od idealnego kandydata oczekujemy:

  • wykształcenia zawodowego rolniczego, geodezyjnego lub pokrewnego lub wykształcenia średniego i potwierdzonych zaświadczeniem/dyplomem/świadectwem kwalifikacji związanych z rolnictwem, ogrodnictwem, ochroną środowiska, leśnictwem, geodezją lub kartografią,
  • bardzo dobrej znajomość pakietu MS Office (Word, Excel),
  • dodatkowym atutem będzie znajomość programów GIS i wiedza na temat działania systemów nawigacji satelitarnej oraz pomiarów z wykorzystaniem urządzeń GNSS,
  • wysoce rozwiniętych umiejętności interpersonalnych,
  • dobrej organizacji pracy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową od 1.10.2020 r. do 28.02.2021 r. w wymiarze pełnego etatu,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
  • profesjonalne narzędzia pracy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w Biurze Kontroli na Miejscu ARiMR.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy