Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Biurowy

Sun & More Sp. z o.o.O firmie

Sun & More Sp. z o.o.

Antoniego Madalińskiego 8

Szczecin

Firma z branży MICE poszukuje pracowników do działu zamówień/projektów w biurze w Szczecinie!

Opis stanowiska:

Praca na samodzielnym stanowisku polegająca na przygotowywaniu ofert pod kątem formalnym i merytorycznym dla klienta grupowego, instytucjonalnego, biznesowego - eventy, konferencje, szkolenia, wyjazdy studyjne, turystyczne, misje gospodarcze, obsługa wydarzeń targowych.

Do głównych obowiązków będzie należało kompleksowe przygotowywanie ofert tj. kalkulacji, programów wyjazdów/wydarzeń,  sporządzanie formalności (projekty unijne, zamówienia publiczne), wyszukiwanie obiektów hotelarskich, układanie logistyki itp. a także utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami, kontrahentami, aktywna praca w zespole.

Wymagania:

  • umiejętność samodzielnego zarządzania projektami,
  • umiejętność zarządzania czasem pracy,
  • bardzo dobra znajomość angielskiego
  • kreatywność, umiejętność aktywnej pracy w zespole,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikacyjne,
  • prawo jazdy,
  • dyspozycyjność (możliwość kilkudniowych wyjazdów służbowych)
  • znajomość przepisów PZP - mile widziana

Firma oferuje:

  • umowę o pracę (3-miesięczny okres próbny),
  • pracę w młodym, kreatywnym zespole,
  • możliwość wprowadzania własnych pomysłów do projektów,
  • pracę na samodzielnym stanowisku.

Ogłoszenie archiwalne