Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Biurowy

Nemra Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.O firmie

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • praca zgodnie ze wskazanym zakresem zadań

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. B oraz czynna umiejętność prowadzenia pojazdu

  • wykształcenie wyższe (wykształcenie techniczne będzie dodatkowym atutem)

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • umiejętność pracy w zespole i dopasowania się do zespołu

  • bezkonfliktowość

  • dobra znajomość pakietu Office

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole

  • wynagrodzenie adekwatne do wyników

  • 5-dniowy tydzień pracy (wolne weekendy)

  • pakiet szkoleń branżowych i sprzedażowych

  • możliwość rekrutacji zdalnej