Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Biurowy

dostawczak.com.plO firmie

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż ubezpieczeń, kredytów

  • Obsługa leasingów

  • Przygotowanie ofert dopasowanych do potrzeb klienta

  • Wystawianie polis

  • Utrzymywanie relacji z klientami w zakresie spraw związanych z ubezpieczeniami, merytoryczną pomoc ubezpieczonym

Nasze wymagania

  • doświadczenie i znajomość rynku ubezpieczeń i finansów (leasing, kredyt).

  • zdany egzamin KNF, uprawniający do wystawiania polis,

  • wykształcenie minimum średnie,

  • znajomość pakietu MS Office,

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz,

  • dyspozycyjność w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • mile widziane prawo jazdy kat. B oraz czynna umiejętność prowadzenia pojazdu,

  • komunikatywność,

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i wysokiej dynamice rozwoju,

  • możliwość podniesienia kwalifikacji,

  • wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy,

  • miłą atmosferę pracy,

  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 9-17.