Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy

IDEA GROUP sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Podgórna 67, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Podgórna 67

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja i przygotowywanie dokumentacji sprzedażowej

  • Wprowadzanie danych do systemów komputerowych

  • Wsparcie Przedstawicieli Handlowych w działaniach sprzedażowych

  • Kontakt ze stałymi i nowymi klientami (telefonicznie i mailowo)

  • Umawianie spotkań dla Przedstawicieli Handlowych

  • Archiwizacja dokumentów

  • Sporządzanie raportów i zestawień

  • Prace administracyjno-biurowe

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze klienta/sprzedaży, pracy biurowej

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietów biurowych

  • Doskonała organizacja własnej pracy

  • Umiejętność koordynowania kilku spraw jednocześnie

  • Komunikatywność i zaangażowanie w wypełnianie obowiązków

  • Chęć do nauki i rozwoju

  • Sumienność

  • Wykształcenie min. średnie

To oferujemy

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony, pełny etat

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Szkolenia

  • Możliwość rozwoju

O nas

Firma Idea Group Sp. z o.o. Sp. K. jest Autoryzowanym Partnerem PGE Obrót S.A. z siedzibą w Rzeszowie wchodzącego w skład grupy kapitałowej PGE – największej grupy energetycznej w Polsce i jednej z największych firm energetycznych w Europie Środkowej.