Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Biurowy

Politechnika Morska w Szczecinie

  • Wały Chrobrego 1-2, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Wały Chrobrego 1-2

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadać za:

  • obsługę organizacyjna i sekretarska Prorektora ds. Innowacji i Rozwoju

  • współpracę z innymi jednostkami organizacyjnymi

  • prowadzenie polityki informacyjnej Uczelni w zakresie prezentacji danych i wyników analiz uzyskiwanych w ramach działalności Pionu Prorektora ds. Innowacji i Rozwoju,

  • przygotowywanie korespondencji w zleconym zakresie

  • prowadzenie spraw administracyjno - gospodarczych Działu Rozwoju.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • znajomość pakietu biurowego

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • umiejętność analitycznego myślenia, czytania i interpretowania ustaw i rozporządzeń

  • rzetelność, systematyczność, uporządkowanie

  • samodzielność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • łatwość nawiązywania kontaktów

  • dyspozycyjność i chęć zdobywania wiedzy, w tym również poza miejscem pracy.

To oferujemy

  • umowę o pracę na czas zastępstwa około 1,5 roku

  • szkolenia

  • możliwość rozwoju i zdobywania nowych kompetencji i doświadczenia

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole

  • pakiet socjalny.

Benefity

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • trzynasta pensja

  • premie

Wymagane dokumenty:

  • CV ze zdjęciem.