Logo Pracuj.pl

Pracownik biurowy

INSTYTUT ROLNICTWA PRECYZYJNEGO sp. z o.o.O firmie

3 500–4 500
brutto / mies.
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o pracę tymczasową, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • praktykant / stażysta, asystent
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

INSTYTUT ROLNICTWA PRECYZYJNEGO sp. z o.o.

Żółkiewskiego 37

Jakubskie Przedmieście

Toruń

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa dokumentów zgodnie z ustalonymi standardami
  • kontakty z zespołami terenowymi
  • tworzenie raportów zgodnie z ustalonymi standardami

Nasze wymagania

  • znajomość języka polskiego oraz angielskiego
  • inne języki będą dodatkowym atutem
  • biegła znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)

To oferujemy

  • Jak każdy oferujemy pracę w młodym i dynamicznym zespole :)
  • Dajemy możliwości tworzyć nowe technologie razem z nami i realnie wpływać na przyszłość naszej firmy
  • Razem będziemy pracować przy dużych, międzynarodowych projektach
  • Współpracujemy z ośrodkami naukowymi z Polski i świata
  • Damy Ci dostęp do technologii często jeszcze nie dostępnych na otwartym rynku
  • Kreatywną pracę przy budowie dronów oraz robotów dla przemysłu oraz rolnictwa

O nas

Szukamy ambitnych i kreatywnych osób, które razem z nami chcą opracowywać nowe technologie i wdrożyć je na światowe rynki.

Pracownik biurowy, Żółkiewskiego 37, Jakubskie Przedmieście, Toruń