Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy

RESOURCE POLSKA Sp. z o.o.

3 2004 200 brutto / mies.
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Marii Skłodowskiej-Curie 73

Katarzynka

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • zajmowanie się dokumentacją firmy

  • zajmowanie się korespondencją przychodzącą i wychodzącą oraz prowadzenie terminarza spotkań biznesowych

  • sporządzanie pism, kontakt z urzędami: UP, US ,UM

  • kontakt z klientami firmy

  • kontakt z dostawcami surowców

  • obsługa urządzeń biurowych

  • zakupy dla biura

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • sumienność, skrupulatność

  • wielozadaniowość

  • dobra organizacja pracy

  • komunikatywność

  • znajomość pakietu MS Office

  • umiejętność pracy w zespole

  • chęć stałego podnoszenia kwalifikacji

  • prawo jazdy kat. B

  • preferowane wykształcenie wyższe w kierunku administracji, prawa, zarządzania

  • mile widziana umiejętność obsługi systemu BDO lub wypełniania zgłoszeń SENT na platformie PUESC

  • mile widziane doświadczenie w spedycji

  • mile widziana znajomość reguł Incoterms

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • premie oraz dodatki do pensji

  • zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

O nas

Resource Polska to firma zajmująca się przetwórstwem tworzyw sztucznych, która z powodzeniem realizuje zasadę wykorzystywania surowców wtórnych jako cennego surowca w procesach przemysłowych.

Jesteśmy niezawodnym partnerem w recyklingu i zaopatrywaniu w surowce wtórne. Wspólnie z naszym kontrahentami opracowujemy indywidualne rozwiązania i receptury dla danej frakcji odpadów. Kładziemy nacisk na łączenie sprawdzonych rozwiązań w dziedzinie recyklingu i wytwarzania surowców z odpadów.