Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Biurowy

"GREENPUNKT" S.C. MAREK MLECZKO, MICHAŁ PŁAZAO firmie

  • Sadowa 23, Tychy
    Tychy, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

"GREENPUNKT" S.C. MAREK MLECZKO, MICHAŁ PŁAZA

Sadowa 23

Tychy

Twój zakres obowiązków

  • Prace administracyjno- biurowe,

  • Obsługa klienta, profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych produktów,

  • Kontakt z zagranicznymi dostawcami,

  • Całościowe koordynowanie procesu zakupowego (sporządzanie zamówień do dostawców, bieżąca komunikacja z dostawcami w celu zapewnienia terminowości dostaw),

  • Kontrola zgodności faktur z dostawami,

  • Prowadzenie zapytań ofertowych,

  • Przygotowywanie ofert handlowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • Doświadczenie w pracy biurowej,

  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne,

  • Odpowiedzialność, systematyczność i rzetelność w wykonywaniu zadań,

  • Dyspozycyjność i zaangażowanie,

  • Obsługa komputera (pakiet MS Office),

  • Mile widziana znajomość programu Subiekt GT,

  • Mile widziane doświadczenie w branży ogrodniczej,

  • Umiejętność pracy w zespole i utrzymywanie pozytywnych relacji z współpracownikami.

To oferujemy

  • Stabilną i długotrwałą współpracę na podstawie umowy o pracę,

  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę,

  • Wynagrodzenie podstawa + premia.