Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy

ŚLĄSKIE CENTRUM MARIO CAR SP. Z O.O. SP.K.

  • Tychy

    Tychy, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa kasy,

  • obieg dokumentów,

  • obsługa poczty wychodzącej i przychodzącej,

  • efektywna sprzedaż ubezpieczeń i finansowania,

  • aktywizacja dotychczasowych i pozyskiwanie nowych klientów,

  • bieżąca obsługa klientów zgodnie ze standardami firmowymi.

Nasze wymagania

  • dobra organizacja pracy, dokładność i zaangażowanie

  • prawo jazdy kat. B

  • mile widziane doświadczenie na podobnych stanowisku

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczenia

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

O nas

Działająca od ponad 20 lat firma MARIO CAR jest Autoryzowanym Dealerem Samochodów Marki Peugeot. Siedziba spółki zlokalizowana jest w Tychach przy ul. Katowickiej 20. Firma jako dealer koncernu PSA zajmuje się sprzedażą pojazdów nowych i używanych oraz świadczy kompleksowe usługi naprawy pojazdów, udzielania leasingów, kredytów i ubezpieczenia.