Logo Pracuj.pl

Pracownik biurowy

ŚLĄSKIE CENTRUM MARIO CAR SP. Z O.O. SP.K.O firmie

  • Tychy
    Tychy, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa kasy,
  • obieg dokumentów,
  • obsługa poczty wychodzącej i przychodzącej,
  • efektywna sprzedaż ubezpieczeń i finansowania,
  • aktywizacja dotychczasowych i pozyskiwanie nowych klientów,
  • bieżąca obsługa klientów zgodnie ze standardami firmowymi.

Nasze wymagania

  • dobra organizacja pracy, dokładność i zaangażowanie
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane doświadczenie na podobnych stanowisku

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczenia
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

O nas

Działająca od ponad 20 lat firma MARIO CAR jest Autoryzowanym Dealerem Samochodów Marki Peugeot. Siedziba spółki zlokalizowana jest w Tychach przy ul. Katowickiej 20. Firma jako dealer koncernu PSA zajmuje się sprzedażą pojazdów nowych i używanych oraz świadczy kompleksowe usługi naprawy pojazdów, udzielania leasingów, kredytów i ubezpieczenia.

Pracownik biurowy, Tychy