Logo Pracuj.pl

Pracownik biurowy w Biurze Zarządu

CM BABKA MEDICA sp. z o.o.O firmie

CM BABKA MEDICA sp. z o.o.

Zygmunta Słomińskiego 19

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • monitorowanie etapów realizacji projektów prowadzonych w poszczególnych działach;
  • kontakt z instytucjami zewnętrznymi;
  • czuwanie nad organizacją spotkań wewnętrznych i zewnętrznych;
  • redagowanie korespondencji i innych zleconych pism;
  • nadzorowanie przepływu informacji w firmie;
  • przygotowywanie zestawień, sprawozdań, prezentacji i raportów;
  • wyszukiwanie informacji i optymalnych ofert według podanych kryteriów;
  • inne prace z zakresu wsparcia zarządu i administracji.

Nasze wymagania

  • samodzielność i świetna organizacja pracy;
  • sumienność, dociekliwość;
  • komunikatywność, optymistyczne usposobienie;
  • duża inicjatywa;
  • zamiłowanie do usprawnień i innowacji;
  • doświadczenie w pracy biurowej,
  • sprawna obsługa komputera, szczególnie pakietów biurowych.

To oferujemy

  • dobre warunki pracy w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie;
  • system premiowy;
  • przyjazna atmosfera pracy w rodzinnej firmie w świetnej lokalizacji;
  • możliwość zdobycia doświadczenia w branży medycznej;
  • praca w stałych godzinach lub elastyczne godziny pracy – w zależności od preferencji.

Centrum Medyczne Babka Medica poszukuje pracownika, którzy wesprze Zarząd i Dział Administracji w codziennych działaniach.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej aktualne CV, oczekiwania finansowe oraz klauzulę:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).”

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Pracownik biurowy w Biurze Zarządu, Zygmunta Słomińskiego 19, Warszawa