Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy w Biurze Zarządu

CM BABKA MEDICA sp. z o.o.O firmie

CM BABKA MEDICA sp. z o.o.

Zygmunta Słomińskiego 19

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • monitorowanie etapów realizacji projektów prowadzonych w poszczególnych działach;

  • kontakt z instytucjami zewnętrznymi;

  • czuwanie nad organizacją spotkań wewnętrznych i zewnętrznych;

  • redagowanie korespondencji i innych zleconych pism;

  • nadzorowanie przepływu informacji w firmie;

  • przygotowywanie zestawień, sprawozdań, prezentacji i raportów;

  • wyszukiwanie informacji i optymalnych ofert według podanych kryteriów;

  • inne prace z zakresu wsparcia zarządu i administracji.

Nasze wymagania

  • samodzielność i świetna organizacja pracy;

  • sumienność, dociekliwość;

  • komunikatywność, optymistyczne usposobienie;

  • duża inicjatywa;

  • zamiłowanie do usprawnień i innowacji;

  • doświadczenie w pracy biurowej,

  • sprawna obsługa komputera, szczególnie pakietów biurowych.

To oferujemy

  • dobre warunki pracy w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie;

  • system premiowy;

  • przyjazna atmosfera pracy w rodzinnej firmie w świetnej lokalizacji;

  • możliwość zdobycia doświadczenia w branży medycznej;

  • praca w stałych godzinach lub elastyczne godziny pracy – w zależności od preferencji.

Centrum Medyczne Babka Medica poszukuje pracownika, którzy wesprze Zarząd i Dział Administracji w codziennych działaniach.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej aktualne CV, oczekiwania finansowe oraz klauzulę:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).”

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.