Oferta pracy

Pracownik biurowy w branży logistycznej

Manpower CoREO firmie

  • Gdynia, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)
Pracownik biurowy w branży logistycznejNumer ref.: PBI/022/WDA

Zadania:

  • Obsługa klienta w języku polskim i angielskim - mail + sporadycznie w ramach szybkiej interwencji kontakt telefoniczny
  • Obsługa systemów wewnętrznych firmy (zapewnione wdrożenie)
  • Prace administracyjne

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację - warunek konieczny
  • Studenci kierunków studiów związanych z logistyką/ osoby po praktykach/ stażu w logistyce
  • Doświadczenie w obsłudze klienta

Oferta:

  • Praca w firmie będącej liderem w branży logistycznej
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość skorzystania z pakietu benefitówkarta MultiSport, ubezpieczenie na życie, pakiet opieki zdrowotnej
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne