Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik biurowy w dziale finansowym ze znajomością języka niemieckiego

  • Sopot, pomorskie
  • Asystent
  • 16.10.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Bildau & Bussmann GmbH

Firma Bildau & Bussmann zajmuje się produkcją i zbytem okien i drzwi drewnianych oraz drewniano-aluminiowych na terenie Europy, Azji oraz Ameryki Północnej. Oprócz produkcji okien standardowych oferujemy również ich wykonanie według projektu. Nasze produkty znajdują zastosowanie również tam, gdzie wymagana jest architektoniczna indywidualność.

Miejsce pracy: Sopot
Region: pomorskie

W związku z rozwojem działu finansowego niemieckojęzycznego firma Bildau & Bussmann GmbH poszukuje pracownika biurowego do działu finansowego ze znajomością języka niemieckiego.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • obsługa pakietu Office
  • umiejętność pracy w zespole jak również samodzielnej.
  • mile widziane doświadczenie w pracy biurowej
  • mile widziane doświadczenie w dziale księgowości
  • zaangażowanie w prace w nowo powstałym dziale
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego.

Obowiązki:

  • nadzór nad realizowanymi zleceniami
  • kontakt z klientem (telefoniczny i mailowy)
  • wystawianie dokumentów finansowo-księgowych
  • dbałość o prawidłowy przebieg dokumentów
  • księgowanie faktur przychodzących.

Oferujemy:

  • stale zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o prace
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość nauki podstaw księgowości
  • w przypadku native speakera, umiejętność języka polskiego nie jest koniecznością.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się