Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy w dziale księgowości

CORTINA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Wolnego 8, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

CORTINA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Wolnego 8

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja dokumentów księgowych pod kątem formalnym, rachunkowym i podatkowym, przygotowywanie dokumentów do biura rachunkowego.

  • Wystawianie faktur i faktur korygujących, not korygujących, kompensat itp.

  • Wprowadzanie dokumentów do systemu;

  • Sporządzanie zestawień i analiz.

Nasze wymagania

  • Minimum dwuletnie doświadczenie na analogicznym stanowisku,

  • Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu księgowości,

  • Minimum średniego wykształcenia;

  • Dobrej znajomości pakietu Microsoft Office;

  • Znajomość programu Subiekt Nexo mile widziana;

  • Dobrej organizacji czasu pracy;

  • Odpowiedzialności, sumienności, dyspozycyjności oraz dokładności;

  • Umiejętności pracy w zespole, zaangażowania w wykonywane zadania.

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Przyjazną atmosferę pracy;

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania w powierzone zadania.