Oferta pracy

Pracownik biurowy w dziale księgowości

Work Service S.A.O firmie

  • Lubin, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Asystent

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisku: Pracownik biurowy w dziale księgowości w Jaworze

Numer ref.: PBM/WSSA-10/2020/2020/10/69

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą oraz dbanie o przepływ informacji pomiędzy działami,
  • Wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu, rozliczanie i weryfikacja faktur,
  • Prowadzenie archiwum dokumentów,
  • Zaopatrzenie biura w artykuły biurowe i spożywcze,
  • Aktywyny udział w posiedzeniach zarządu, przygotowywanie protokołów, raportów i zestawień,
  • Podejmowanie gości, wsparcie organizacji spotkań na terenie firmy.

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Znajomości języka niemieckiego i / lub angielskiego na poziomie B2,
  • Doświadczenia w dziale księgowości,
  • Wykształcenia o profilu finansowym,
  • Umiejętności organizowania telekonferencji i wideokonferencji
  • Biegłości w obsłudze komputera i pakietu MS Office.

CO OFERUJEMY?

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę za pośrednictwem Work Service S.A,
  • Stałe wynagrodzenie miesięczne: 3225 - 4000 zł brutto + premia frekwencyjna (600 zł brutto) oraz premia jakościowa,
  • Możliwość korzystania z pakietu benefitów: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe,
  • Pracę w zgranym zespole,
  • Możliwość rozwoju zawodowego u producenta samochodów marki premium.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy