Oferta pracy

Pracownik biurowy w dziale księgowości z j. angielskim

Randstad Polska Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Rekrutujemy dla

Jesteś osobą ambitną, proaktywną? Masz za sobą pierwsze doświadczenia w pracy biurowej, znasz podstawy księgowości a codzienne rozmowy w języku angielskim nie stanowią dla Ciebie problemu? A może pracowałeś/aś już z dokumentami wywozu i dostarczenia towarów?

Jeśli odpowiedź na powyższe pytania brzmi "tak", świetnie trafiłeś/aś!

Dla naszego klienta specjalizującego się w technice magazynowej, poszukujemy pracownika biurowego do działu księgowości.

Twój zakres obowiązków

  • potwierdzanie dostaw do filii UE w oparciu o program ERP Axapta

  • zbieranie unijnych certyfikatów eksportowych dla klientów zewnętrznych z różnych portali spedycyjnych

  • zgłaszanie zapotrzebowania na piśmie o certyfikaty eksportowe UE dla klientów zewnętrznych od spedytorów

  • archiwizowanie potwierdzeń przybycia i eksportu certyfikatów w systemie archiwum EASY dla powiązanych faktur

  • przetwarzanie błędnych faktur

  • rejestrowanie danych faktur z faktur przychodzących w programie Verify

  • sprawdzenie, czy spełnione są wszystkie wymagania dotyczące podatku od sprzedaży na fakturze (data wystawienia faktury, data wykonania usługi, numer faktury itp.)

  • wprowadzanie danych do faktury (takich jak data wystawienia faktury, kwoty netto, podatku i brutto, termin płatności itp.)

  • dystrybucja dokumentów księgowych do różnych puli zamówień lub odpowiednich osób kontaktowych w obiegu weryfikacji faktur w EASY

  • porównanie danych bankowych z danymi podstawowymi, w razie potrzeby kontakt z dostawcą w sprawie potwierdzenia danych bankowych

  • tworzenie kont nowych wierzycieli

Wymagania pracodawcy

  • pierwsze doświadczenie w pracy biurowej

  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2 i gotowości do codziennego użycia

  • dokładność, odpowiedzialność

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w korporacji

  • znajomość języka niemieckiego min. B1

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie w oparcie o umowę o pracę na początek na okres 6 miesięcy, po ich upływie - na czas nieokreślony

  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie o wysokich standardach

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pracę w młodym, wspierającym się zespole

  • wdrożenie w Niemczech

  • prywatną opiekę medyczną

  • dofinansowanie do karty sportowej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Przewiń do profilu firmy