Oferta pracy

Pracownik biurowy w dziale logistyki

EL TRANS S.A.

  • Radzymin

    Radzymin, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie zlecenia transportowego w systemie informatycznym firmy

  • Wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie informatycznym firmy

  • Nadzorowanie nad poprawnością zapisów w zleceniach

  • Nadzorowanie nad poprawnością cen transportów i ich aktualizacja

  • Współpraca z działem spedycji

  • Dbałość o prawidłowy przebieg informacji pomiędzy Zarządem i poszczególnymi jednostkami organizacyjnymi w Firmie

  • Koordynacja obiegu dokumentów

  • Kontakt z instytucjami i klientami firmy

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie międzynarodowej

  • Dobra znajomość języka angielskiego, znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel)

  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne

  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów

  • Wysoka kultura osobista

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Inicjatywa, kreatywność oraz dynamika w działaniu

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Dyspozycyjność

To oferujemy

  • Bardzo dobre warunki pracy w profesjonalnym zespole

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Terminowe wynagrodzenie

  • Benefity

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Firma EL-TRANS S.A. istnieje na rynku międzynarodowym przewozów płynnych w autocysternach od 24 lat. Inspiracją do powstania firmy transportowej, była chęć zaspokojenia potrzeb prestiżowych koncernów w Polsce i zagranicą W tym momencie zatrudniamy ponad 200 osób i stale się rozwijamy.

Siedziba naszej firmy mieści się w Radzyminie pod Warszawą.

Przewiń do profilu firmy