Oferta pracy

Pracownik biurowy w Dziale Prawnym

Salvum OdszkodowaniaO firmie

  • Sulejów, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Firma Salvum będąca liderem na rynku odkupu odszkodowań
poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Główne zadania na stanowisku:

  • bieżąca obsługa sekretaryjna Dział Prawnego
  • kontakt z Sądami i innymi instytucjami w sprawach bieżących
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • wsparcie administracyjne bieżącej działalności Działu Prawnego

Od Kandydatów oczekujemy:

  • umiejętności analitycznego myślenia,
  • samodzielności oraz bardzo dobrej organizacji pracy własnej,
  • skrupulatności
  • umiejętności pracy z komputerem

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • samodzielną pracę w zespole specjalistów,
  • niezbędne narzędzia pracy
  • realne możliwości rozwoju zawodowego i zdobycia bogatego doświadczenia w zakresie obsługi prawnej

Jesteś osobą komunikatywną? Marzy Ci się praca w młodym dynamicznym zespole? Nie zwlekaj! Wyślij nam swoje CV, a przedstawimy Ci szczegóły współpracy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy