Oferta pracy

Pracownik biurowy w dziale projektantów

"WIĄZARY BURKIETOWICZ" sp.j.O firmie

  • Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista
  • lider na polskim rynku projektowania i produkcji wiązarów dachowych oraz konstrukcji z drewna, działający w oparciu o najnowocześniejsze technologie i najwyższe światowe standardy tej branży
  • dostawca kompleksowych rozwiązań, realizujący specjalistyczną obsługę inwestycji i inwestorów w zakresie konstrukcji drewnianych
  • nowoczesna, innowacyjna firma rodzinna z 125-letnią historią, w której kapitał ludzki to przyszłość

Opis stanowiska:

  • wydruk i kompletowanie dokumentacji projektowej
  • koordynacja obiegu informacji i dokumentów wewnątrz firmy
  • archiwizacja dokumentów

Wymagania:

  • wykształcenie średnie
  • dobra znajomość i umiejętność obsługi programu z pakietu MS Office
  • umiejętność obsługi sprzętu biurowego (komputer, drukarki, ksero, skaner, niszczarka)
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy
  • dokładność, odpowiedzialność, samodzielność i terminowość
  • zdolność analitycznego myślenia
  • kreatywność i zaangażowanie w pracy

Oferujemy:

  • interesującą i stabilną pracę
  • możliwość samodzielnej realizacji ciekawych zadań
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • podnoszenie kompetencji poprzez udział w szkoleniach i innych projektach rozwojowych

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy