Oferta pracy

Pracownik biurowy w dziale spedycji i logistyki

Pax LogisticsO firmie

  • Chorzów

    Chorzów, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie zleceń sprzedaży i zamówień do dostawców;

  • Bieżąca obsługa klientów;

  • Wystawianie dokumentów logistycznych i faktur sprzedaży;

  • Sporządzanie raportów finansowych;

  • Pozyskiwanie nowych klientów

  • Administracja i kontrola danych w systemie;

  • Ścisła współpraca z oddziałami firmy w Europie.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów;

  • Dobra znajomość obsługi programu MS Excel;

  • Dobra organizacja pracy;

  • Skrupulatność;

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne;

  • Zorientowanie na pracę zespołową;

  • Zdolność szybkiego przyswajania wiedzy.

To oferujemy

  • Stałe zatrudnienie

  • Wynagrodzenie składające się z podstawy + prowizji wynikającej z przejrzystego systemu (prowizja bez górnego progu)

  • Możliwości rozwoju: jasno określone cele, których realizacja skutkuje awansem

  • Szkolenia wstępne z zakresu produktów, obsługi klienta, sprzedaży, przepisów prawnych w zakresie transportu międzynarodowego

  • Nowoczesne biura

  • Wsparcie, dobre słowo, rzetelny feedback doświadczonych managerów

  • Rewelacyjną atmosferę pracy wśród zgranego zespołu, wzajemnie motywującego się do sukcesu

  • Permanentny rozwój

Pax Logistics

Chętnie budujemy zespoły Doradców Klienta z ludźmi którzy nie mają doświadczenia w logistyce, firma wypracowała bardzo skuteczne systemy wdrożeniowe dla początkujących.

Więc śmiało możesz aplikować nawet jeżeli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z pracą.

Przewiń do profilu firmy