Oferta pracy

Pracownik biurowy w dziale spedycji i logistyki

Pax LogisticsO firmie

  • Tychy, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Chętnie budujemy zespoły Doradców Klienta z ludźmi którzy nie mają doświadczenia w logistyce, firma wypracowała bardzo skuteczne systemy wdrożeniowe dla początkujących.
Więc śmiało możesz aplikować nawet jeżeli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z pracą.

Opis stanowiska:

  • Tworzenie zleceń sprzedaży i zamówień do dostawców;
  • Bieżąca obsługa klientów;
  • Wystawianie dokumentów logistycznych i faktur sprzedaży;
  • Sporządzanie raportów finansowych;
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Administracja i kontrola danych w systemie;
  • Ścisła współpraca z oddziałami firmy w Europie.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów;
  • Dobra znajomość obsługi programu MS Excel;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Skrupulatność;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne;
  • Zorientowanie na pracę zespołową;
  • Zdolność szybkiego przyswajania wiedzy.

Z nami zyskasz:

  • Stałe zatrudnienie
  • Wynagrodzenie składające się z podstawy + prowizji wynikającej z przejrzystego systemu (prowizja bez górnego progu)
  • Możliwości rozwoju: jasno określone cele, których realizacja skutkuje awansem
  • Szkolenia wstępne z zakresu produktów, obsługi klienta, sprzedaży, przepisów prawnych w zakresie transportu międzynarodowego
  • Nowoczesne biura
  • Wsparcie, dobre słowo, rzetelny feedback doświadczonych managerów
  • Rewelacyjną atmosferę pracy wśród zgranego zespołu, wzajemnie motywującego się do sukcesu
  • Permanentny rozwój

Oferujemy:

  • Dogodna lokalizacja biura
  • Parking
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Karta multisport
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Szkolenia
  • Bonus za polecenie pracownika
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Imprezy integracyjne
  • Owoce
  • Kawa i Herbata
Jeśli chcesz zostać jednym z nas – nie czekaj, APLIKUJ!!!

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Pax Logistics Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Pax Logistics Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem paxlogistics.net.pl.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy