Logo Pracuj.pl

Pracownik biurowy w dziale utrzymania ruchu

Frito Lay Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Tomaszów Mazowiecki
    Tomaszów Mazowiecki, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta, asystent
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Szanowny kandydacie,

W trakcie rekrutacji na stanowisko pracownika biurowego dajemy Ci możliwość rozpoczęcia swojej kariery zawodowej w dziale Utrzymania Ruchu jednej z najwiekszych Fabryk na terenie Tomaszowa Mazowieckiego. Na tym stanowisku cenimy skrupulatność i analityczne myślenie, dlatego tak ważne jest abyś dokładnie przeczytał czego oczekujemy i jakie obowiązki będą do Ciebie należały jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami.

- Przetwarzanie danych wykorzystywanych w dziale Utrzymania Ruchu (tj. wpisywanie danych w odpowiednie programy, również do Excela)

- Określanie przyczyn źródłowych awarii (będziesz współpracował z technikami serwisu naprawiających maszyny i wspierał ich w codziennych czynnościach)

- Tworzenie instrukcji czynności nie rutynowych

- Obsługę systemu magazynowania części zamiennych (na podstawie tych danych będziemy wiedzieli jakie części mamy na stanie, a które musimy zaplanować do zakupu)

- Tworzenie raportów (z wykorzystaniem Excela, głównie będziesz korzystał z funkcji takich jak: tabele przestawne, wyszukaj pionowo itp. Przypomnij je sobie przed rozmową - na pewno zweryfikujemy tą wiedzę testem!)

Nasze wymagania

Jeżeli dokładnie przeczytałeś powyższy zakres obowiązków, na pewno wiesz czy to stanowisko dla Ciebie. Dodatkowo w trakcie procesu rekrutacyjnego zweryfikujemy Twoje Cv pod kątem tego czy:

- Jesteś absolwentem lub w trakcie studiów (kierunki: mechatronika, automatyka, robotyka, mechanika i budowa maszyn)

- Chciałabyś się rozwijać w kierunku technika lub inżyniera serwisu (możliwość zatrudnienia po pozytywnym zakończeniu 6 miesięcznego stażu)

- Jesteś dyspozycyjny 5 dni w tygodniu

- Posiadasz uprawnienia SEP E1 do 1kV (ale to dodatkowo punktowana umiejętność)

- Posiadasz znajomość podstawowych zagadnień z dziedziny elektryki, elektromechaniki, więc jeżeli wiesz czym jest falownik, sterownik to dobry kierunek do dalszych rozmów

- Znasz język angielski w stopniu komunikatywnym (to dodatkowo punktowana kompetencja, ale na pewno w trakcie rozmowy zostaniesz zapytany w języku angielskim - Why we should hire you?)

- Znasz Pakiet MS OFFICE (Excel, World)

To oferujemy

  • Umowę o pracę na czas określony z mozliwościa nawiązania stałej współpracy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w UR
  • Pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
  • Konkurencyjne wynagrodzenie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Etapy rekrutacji

1

Rozmowa telefoniczna

2

Rozmowa w Fabryce z kierownikiem

Frito Lay Poland Sp. z o.o.

PepsiCo w Polsce odpowiada m.in. za takie marki jak Pepsi, Lay’s, Mirinda, 7UP, Cheetos czy Lipton. Nasze siły sprzedaży to dynamiczne zespoły, które docierają do szerokiego portfolia naszych klientów, oferując nie tylko produkty najwyższej jakości, ale również doskonały serwis.

Pracownik biurowy w dziale utrzymania ruchu, Tomaszów Mazowiecki