Ta oferta pracy jest nieaktualna od 51 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Biurowy w Firmie Produkcyjnej

  • Pyzdry, Września, Słupca, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.12.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Ceres International Sp. z o.o.
    firma produkcyjno-handlowa z kapitałem zagranicznym,
    lider w branży zaopatrzenia ogrodnictwa i szkółkarstwa na rynku polskim

    zatrudni na stanowisko:
    Miejsce pracy: Pyzdry

    Sukces firmy opieramy na kompetencjach naszej kadry, zaangażowaniu i pracy zespołowej oraz terminowości i jakości naszych produktów.
    Poszukujemy osób ambitnych, z pasją w działaniu, którzy wierzą w to co robią i mają pragnienie ciągłego doskonalenia własnych kompetencji interpersonalnych jak również produktowych.

    Oferujemy:

    • Stanowisko w renomowanej firmie z jasną strategią rozwoju;
    • Pracę w młodym i ambitnym zespole;
    • Satysfakcjonujące wynagrodzenie oraz system rozwoju zawodowego;
    • Pełne przeszkolenie przygotowujące do pracy;
    • telefon, laptop oraz partnerskie relacje i dobrą atmosferę pracy.

    Opis stanowiska:

    1. opracowywanie i nadzorowanie tygodniowego i długoterminowego planu produkcji w porozumieniu z brygadzista- koordynacja procesu produkcji,
    2. odpowiedzialność za jakość produkcji (spełnienie norm czasowych oraz obowiązujących procedur)
    3. codzienne sprawdzanie stanów towarów gotowych, zapewnienie optymalnego poziomu zapasu wyrobu gotowego
    4. tworzenie raportów produkcyjnych
    5. monitorowanie stanu zapasów i surowców
    6. zgłaszanie wszelkich napraw maszyn produkcyjnych i sprzętu ciężkiego
    7. kompletacja towarów produkcyjnych

    Wymagania:

    • Pasja, zaangażowanie i świadomość wartości osobistych;
    • Prawo jazdy kat. „B”;
    • Mile widziana znajomość branży ogrodniczej i szkółkarskiej;
    • Mile widziane doświadczenie w procesach produkcyjnych
    • Znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego będzie dodatkowym atutem;

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego
    Prosimy o dołączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.
    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)