Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy w Kancelarii Prawnej

Kancelaria Prawna HTP Puniewska Waszczyńska spółka komandytowaO firmie

  • Kwidzyńska 2, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Kancelaria Prawna HTP Puniewska Waszczyńska spółka komandytowa

Kwidzyńska 2

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie rozliczeń w toku prowadzonych przez Kancelarię postępowań, z zachowaniem wielu zasad i terminowości. W tym celu będziesz analizował informacje oraz dostępne dane. Masz oko do szczegółów? Sprawnie łączysz fakty? Te cechy przydadzą się do zastosowania wielu zasad w trakcie wykonywania obowiązków. Jeśli lubisz pracę z liczbami, jesteś uzdolniony matematycznie i potrafisz sprawnie liczyć, to jest to oferta dla Ciebie,

  • lub

  • sporządzanie pism procesowych w ramach wszczęcia postępowania sądowego lub egzekucyjnego. Posiadasz podstawową wiedzę w zakresie prawa cywilnego oraz procedury cywilnej? Lubisz zagłębiać się w przepisy prawne? Będziesz analizował dostępne dokumenty i decydował o możliwości skierowania pism procesowych, jak np. pozwów o zapłatę i wniosków o zawezwanie do próby ugodowej albo wniosków o wszczęcie postępowania egzekucyjnego. Będziesz pracował na projektach tych pism lub samodzielnie formułował ich treść. Nauczysz się także perfekcyjnie określać termin biegu przedawnienia roszczenia.

Nasze wymagania

  • studiujesz lub masz wyższe wykształcenie, w szczególności w obszarze prawa, administracji, ekonomii lub finansów,

  • jesteś dyspozycyjny od poniedziałku do piątku (pracujemy bez systemu zmianowego, gwarantujemy wolne popołudnia),

  • szybko się uczysz, jesteś pozytywnie nastawiony do życia,

  • angażujesz się w pracę i lubisz się rozwijać,

  • jesteś dokładny i potrafisz organizować własną pracę.

Mile widziane

jeśli możesz pochwalić się doświadczeniem w ramach pracy w kancelarii prawnej lub instytucji finansowej, będzie to Twoim dodatkowym atutem, ale nie martw się jego brakiem, zapewniamy pełen proces szkolenia i adaptacji.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę na pełny etat

  • jednozmianowa praca od poniedziałku do piątku = wolne weekendy!

  • 2-3 miesięczne wdrożenie do pracy u boku opiekuna adaptacyjnego

  • jasne ścieżki kariery i rekrutacje wewnętrzne

  • udział w szkoleniach wewnętrznych

  • dofinansowanie pakietu medycznego

  • dofinansowanie karty Multisport

  • oferta ubezpieczenia i ZFŚS

  • młody zespół, dbający o atmosferę na co dzień - wspieramy się w swoich działaniach

  • darmowy parking, dogodny dojazd komunikacją miejską

  • praca w nowoczesnym biurze

  • jednoetapowa rekrutacja i szybka informacja zwrotna

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Od lat stawiamy na ludzi pragnących uczyć się i rozwijać. Większość zespołu stanowią ludzie młodzi, studenci i absolwenci studiów wyższych, wnoszący do Kancelarii zaangażowanie i entuzjazm, ale też swoje doświadczenie zawodowe.

Sprawdź, czy czekamy na Ciebie!

Przewiń do profilu firmy

Jesteś zainteresowany?

Chcesz wiedzieć więcej o procesie rekrutacji? Odwiedź naszą stronę www.kancelariahtp.com i poznaj nas lepiej. W zakładce kariera znajdziesz wiele przydatnych informacji, w tym poradnik idealnego kandydata!

Jesteśmy członkami Koalicji Przyjaznej Rekrutacji.

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.