Logo Pracuj.pl

Pracownik Biurowy w sekretariacie

TAXATO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

TAXAT

Grabiszyńska 281

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • samodzielna obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • przygotowanie, skanowanie oraz archiwizacja dokumentów,
  • obsługa skrzynek e-mail,
  • wsparcie administracyjno-biurowe,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy (witanie gości, odbieranie telefonów).

Nasze wymagania

  • mile widziani studenci zaoczni,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (nieobowiązkowe),
  • dyspozycyjność 8h dziennie w godz. 8:00 – 16:00 lub 9:00 - 17:00 (warunek konieczny)
  • zaangażowanie, chęć do pracy i nauki,
  • komunikatywność, dobra organizacja czasu pracy,
  • skrupulatność, punktualność, wysoka kultura osobista,
  • bardzo dobra znajomość pracy komputera oraz pakietu MS Office,
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • Kontakt (dane z regionu)

To oferujemy

  • stabilną pracę w młodym i przyjaznym zespole,
  • szkolenie i praktyczne wdrożenie na stanowisko pracy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • dogodną lokalizację w centrum miasta (niedaleko przystanki tramwajowe, autobusowe, kolejowy oraz parking),
  • perspektywę rozwoju (bardzo realny awans),
  • przyjazną atmosferę, wszyscy mówimy sobie „na Ty” i traktujemy się po partnersku,
  • wszystkie wolne soboty i niedziele, nie zmuszamy nikogo do nadgodzin,
  • benefity pozapłacowe.

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • Multisport

Jeżeli lubisz zdobywać nowe doświadczenia, i nie lubisz być ograniczany przez narzucone schematy, szukasz czegoś więcej niż praca którą wykonujesz – zapraszamy do Nas!

TAXAT Sp. z o.o. działająca w branży zarządzania wierzytelnościami, poszukuje: Pracownik Biurowy w sekretariacie.

Pracownik Biurowy w sekretariacie, Grabiszyńska 281, Wrocław