Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Biurowy w sekretariacie

TAXATO firmie

  • Grabiszyńska 281, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

TAXAT

Grabiszyńska 281

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • samodzielna obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,

  • przygotowanie, skanowanie oraz archiwizacja dokumentów,

  • obsługa skrzynek e-mail,

  • wsparcie administracyjno-biurowe,

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy (witanie gości, odbieranie telefonów).

Nasze wymagania

  • mile widziani studenci zaoczni,

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (nieobowiązkowe),

  • dyspozycyjność 8h dziennie w godz. 8:00 – 16:00 lub 9:00 - 17:00 (warunek konieczny)

  • zaangażowanie, chęć do pracy i nauki,

  • komunikatywność, dobra organizacja czasu pracy,

  • skrupulatność, punktualność, wysoka kultura osobista,

  • bardzo dobra znajomość pracy komputera oraz pakietu MS Office,

  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych

  • Kontakt (dane z regionu)

To oferujemy

  • stabilną pracę w młodym i przyjaznym zespole,

  • szkolenie i praktyczne wdrożenie na stanowisko pracy,

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,

  • dogodną lokalizację w centrum miasta (niedaleko przystanki tramwajowe, autobusowe, kolejowy oraz parking),

  • perspektywę rozwoju (bardzo realny awans),

  • przyjazną atmosferę, wszyscy mówimy sobie „na Ty” i traktujemy się po partnersku,

  • wszystkie wolne soboty i niedziele, nie zmuszamy nikogo do nadgodzin,

  • benefity pozapłacowe.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • Multisport

TAXAT

Jeżeli lubisz zdobywać nowe doświadczenia, i nie lubisz być ograniczany przez narzucone schematy, szukasz czegoś więcej niż praca którą wykonujesz – zapraszamy do Nas!

TAXAT Sp. z o.o. działająca w branży zarządzania wierzytelnościami, poszukuje: Pracownik Biurowy w sekretariacie.

Przewiń do profilu firmy