Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Biurowy

EMED SP. Z O.O. SP. K.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie prac o charakterze biurowym

  • współpraca z innymi działami firmy

  • dbanie o dobry wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe

  • biegła obsługa komputera oraz urządzeń biurowych

  • systematyczność i dokładność w wykonywaniu powierzonej pracy

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • pracę na pełny etat w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie odpowiadające wiedzy i doświadczeniu

EMED SP. Z O.O. SP.K. jest dynamicznie rozwijającą się firmą działającą w obszarze produkcji zaawansowanych technologicznie urządzeń medycznych.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Prosimy o przesyłanie aplikacji ze zdjęciem .

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.