Oferta pracy

Pracownik Biurowy

ASISTWORK Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące prace w systemach w zakresie identyfikowania wpłat na wskazanych rachunkach bankowych firmy

  • Przypisywanie dokumentów potwierdzających wpłaty do polis i deklaracji członkowskich

  • Wyjaśnianie rozbieżności dokument-system

  • Pamiętaj że wszystkiego Cię nauczymy, przeprowadzimy szkolenie tak abyś czuł/a się pewnie w obowiązkach które realizujesz

Nasze wymagania

  • Możliwość podjęcia pracy w pełnym wymiarze godzin

  • Znajomość Excela

  • Swobodna obsługa komputera

  • Podjęcie stałej współpracy

Mile widziane

  • Status studenta (warunek niekonieczny)

To oferujemy

  • Rozpoczęcie pracy od zaraz

  • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia w departamencie rozliczeń

  • Zgraną atmosferę zespołu

  • Pracę od 8:00-16:00

  • Zawsze wolne weekendy

  • Umowę zlecenie

  • Stawkę godzinową 19 zł brutto

Dla naszego Klienta lidera w branży ubezpieczeń, działającego na rynku polskim od 2003 roku, w związku z ciągłym rozwojem do Departamentu Rozliczeń poszukujemy:

Pracownika biurowego- Referenta ds. rozliczeń

Pracujemy na Mokotowie przy ul. Domaniewskiej

Przewiń do profilu firmy