Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy

CENTRALNE LABORATORIUM OCHRONY RADIOLOGICZNEJ

Konwaliowa 7

Białołęka

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Laboratorium Wzorcowania Przyrządów Dozymetrycznych i Radonowych jest akredytowanym laboratorium wzorcującym świadczącym usługi z zakresu wzorcowania przyrządów dozymetrycznych stosowanych w ochronie radiologicznej. Szukamy pracownika biurowego, do obowiązków którego będzie należało:

• przyjmowanie przyrządów do wzorcowania,

• wystawianie ofert handlowych,

• kontakt z klientem,

• organizacja wysyłki przyrządów po wzorcowaniu,

• wystawianie faktur.

Nasze wymagania

  • dokładność i skrupulatność,

  • wykształcenie minimum średnie,

  • podstawowa znajomość pakietu MS Office (Word, Excel).

Mile widziane

  • dodatkowym atutem będzie znajomość podstaw ochrony radiologicznej.

To oferujemy

  • pełne szkolenie z zakresu stosowanych procedur oraz wykorzystywanego oprogramowania,

  • zatrudnienie na pełen etat w oparciu umowę o pracę,

  • pracę w instytucie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia.

OFERTA PRACY W CENTRALNYM LABORATORIUM OCHRONY RADIOLOGICZNEJ NA STANOWISKU

PRACOWNIK BIUROWY

W ZAKŁADZIE KONTROLI DAWEK I WZORCOWANIA

w Laboratorium Wzorcowania Przyrządów Dozymetrycznych i Radonowych

Przewiń do profilu firmy

Wymagane dokumenty

  • Curriculum Vitae,

  • List motywacyjny.

Dodatkowe informacje

Dokumenty należy wysłać drogą elektroniczną klikając w przycisk Aplikuj szybko.

Dyrektor CLOR zastrzega sobie możliwość zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną wyłącznie wybranych kandydatów. Rozstrzygnięcie nastąpi do 17 stycznia 2022 roku.

Klauzula informacyjna RODO dla kandydatów na pracowników CLOR dostępna jest na stronie www.clor.waw.pl