Ta oferta pracy jest nieaktualna od 617 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Biurowy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 07.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków :

    • przygotowanie korespondencji,
    • archiwizacja dokumentów,
    • obsługa systemu Komornik SQL,
    • obsługa urządzeń biurowych,
    • wprowadzanie danych do systemu.

    Wymagania:

    • wykształcenie min. średnie,
    • dyspozycyjność,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • umiejętność pracy pod presją czasu,
    • sumienność,
    • dokładność,
    • komunikatywność,
    • wysoka kultura osobista.
    Dodatkowe atuty:
    • doświadczenie w windykacji lub egzekucji,
    • prawo jazdy kategorii B,
    • praca w call center,
    • doświadczenie w księgowości,
    • doświadczenie w pracy na recepcji.

    Oferujemy:

    • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
    • pracę na pełen etat,
    • możliwość rozwoju zawodowego.

    Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku
    prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ.

    W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat, odwiedź naszą stronę internetową: www.komornik-mokotow.pl

    bottom