Ta oferta pracy jest nieaktualna od 290 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Biurowy

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 31.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ROTARY DIE COMPANY SP. Z O.O.

    Firma Rotary Die Company Sp. z o.o. obecna jest na rynku od 20 lat. Zajmujemy się handlem maszynami poligraficznymi (fleksograficznymi) oraz produkcją cylindrów magnetycznych i drukowych.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie

    Opis stanowiska:

    Praca biurowa polega na koordynowaniu pracy działu produkcji, handlowego i serwisowego. Ponadto osoba zatrudniona na tym stanowisku zajmuje się wystawianiem faktur, przyjmowaniem zamówień, przesyłkami, korespondencją, drobnymi tłumaczeniami. Praca ciekawa, rozwijająca i nie monotonna. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

    Wymagania:

    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • samodzielność i umiejętność efektywnej organizacji pracy własnej
    • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy i kojarzenia faktów - znajomość obsługi pakietu MS Office

    Oferujemy:

    Pracę w stabilnej firmie w godzinach 8-16. Umowa o pracę na czas nieokreślony.

    Prosimy o przesłanie CV

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Rotary Die Company Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Rotary Die Company Sp. z o.o.z siedzibą w Warszawie przy ul. Modlińskiej 248. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.