Oferta pracy

Pracownik Biurowy

Wyższa Szkoła Zarządzania Personelem w WarszawieO firmie

  • Ludwika Hirszfelda 11, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

Wyższa Szkoła Zarządzania Personelem w Warszawie

Ludwika Hirszfelda 11

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • organizacja i prowadzenie recepcji rektoratu; bezpośrednia obsługa Studentów,

  • koordynowanie obiegu dokumentów i zapewnienie właściwego przepływu informacji,

  • telefoniczna i mailowa obsługa Studentów,

  • bieżąca współpraca z dostawcami usług zewnętrznych (dotyczy m.in. art. Biurowych, spożywczych, usług pocztowych itp.),

  • organizacja oraz obsługa spotkań i zebrań odbywających się w biurze,

  • przygotowanie zestawień oraz raportów na potrzeby rektoratu,

  • wsparcie Kierownika Rektoratu w pracach administracyjnych,

  • prowadzenie biblioteki,

  • budowanie dobrego wizerunku Wyższej Szkoły i dobrych relacji ze Studentami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie,

  • obsługa komputera i urządzeń biurowych,

  • dobra znajomość narzędzi pakietu Microsoft Office,

  • samodzielność, odpowiedzialność, komunikatywność,

  • umiejętność organizacji pracy własnej i współpracy w zespole,

  • wysoka kultura osobista, inicjatywa i zaangażowanie,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz w prowadzeniu biblioteki,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • pracę w stabilnej i stale rozwijającej się Szkole Wyższej,

  • pracę w dynamicznym, młodym oraz zgranym zespole,

  • wsparcie merytoryczne Kierownika Rektoratu,

  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,

  • szkolenia wewnętrzne,

  • parking obok budynku,

  • umowę o prace/umowę zlecenie.

Wyższa Szkoła Zarządzania Personelem jest uczelnią niepubliczną założoną w 2001 r. Misją Wyższej Szkoły Zarządzania Personelem jest kształcenie kadry specjalistycznej i kierowniczej w oparciu o najnowsze osiągnięcia nauki i techniki tak, aby byli oni dobrze przygotowani do podjęcia pracy zawodowej zgodnie z wymaganiami stawianymi przez współczesny rynek pracy oraz potrzebami gospodarki narodowej.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy