Logo Pracuj.pl

Pracownik biurowy

INNMEDIS sp. z o.o.O firmie

4 000–4 999
brutto / mies.
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki

INNMEDIS sp. z o.o.

Forteczna 8

Węgrzce (pow. krakowski)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Wraz z rozwojem firmy szukamy odpowiedzialnej osoby na stanowisko Pracownik Biurowy.

Zakres obowiązków:

- Koordynacja wysyłki towarów (przygotowanie towaru, dokumentów wysyłkowych, odbiór / wydanie towaru)

- Prowadzenie, utrzymywanie i zarządzanie dokumentacją firmową i korespondencją

- Obsługa firmowej poczty elektronicznej

- Wystawianie faktur, wprowadzanie do systemu płatności oraz produktów

- Wprowadzanie danych do EXCELA,

- Komunikacja telefoniczna i mailowa z klientem.

- Dbałość o standardy obsługi klienta oraz kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie
  • posługiwanie się komputerem i oprogramowaniem biurowym w stopniu średnim
  • motywacja, sumienność i dobra organizacja pracy
  • ambitne podejście do zadań

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość zdobywania wiedzy i rozwijania umiejętności
  • umowa o pracę

O nas

INNMEDIS jest producentem oraz dystrybutorem wysokiej jakości wyrobów medycznych w zakresie medycyny estetycznej, ortopedii oraz chirurgii. Prowadzimy badania naukowe we współpracy z najlepszymi jednostkami badawczymi w kraju.

Pracownik biurowy, Forteczna 8, Węgrzce (pow. krakowski)