Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy

Usługi Asenizacyjne Stanisław KorgólO firmie

  • Jastrzębska 53
    Wodzisław Śląski, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Część etatu
  • Specjalista

Usługi Asenizacyjne Stanisław Korgól

Jastrzębska 53

Wodzisław Śląski

Rodzinna firma istniejąca na rynku od 1997r. "Usługi Asenizacyjne Stanisław Korgól" poszukuje pracownika biurowego na pół lub ¾ etatu.

Zakres obowiązków:

  • drobne i nieskomplikowane prace biurowe
  • przygotowywanie ofert
  • prowadzenia social mediów firmy (facebook)
  • bieżący kontakt telefoniczny i mailowy z kontrahentami

Wymagania:

  • znajomość obsługi programów biurowych (Word, Excel)
  • znajomość social mediów
  • wykształcenie co najmniej średnie (najlepiej ukończony profil ekonomiczny, administracyjno-biurowy lub ochrona środowiska)
  • mile widziane osoby ze statusem studenta
  • inicjatywa własna w realizowaniu projektów
  • punktualność
  • kreatywność

Oferujemy:

  • pracę w miłej atmosferze
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie istniejącej na rynku od 1997r.
  • ubezpieczenie na życie

Ogłoszenie archiwalne