Ta oferta pracy jest nieaktualna od 53 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Biurowy

  • Wola Zaradzyńska (pow. pabianicki), łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 01.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zajmujemy się kompleksową realizacją instalacji fotowoltaicznych i solarnych na terenie całego kraju zarówno w sektorze zamówień publicznych, jak i w sprzedaży hurtowej. Na przestrzeni ostatnich lat wykonaliśmy ponad 15 000 instalacji kolektorów słonecznych i ponad 500 instalacji fotowoltaicznych, co daje Naszej Firmie pozycję jednego z liderów branży OZE w Polsce.

    Dlatego też poszukujemy osoby chętne do udziału w dynamicznym rozwoju Firmy w kolejnych latach.

    Czekamy na tych co posiadają doświadczenie w branży OZE, jak również jesteśmy otwarci na podjęcie współpracy z osobami, które będą razem z nami rozwijały swoje umiejętności.

    Nasz zespół tworzą osoby otwarte na współpracę i ukierunkowane na wspólny sukces Grupy , dlatego chcemy porozmawiać z każdym, kto chciałby do Nas dołączyć.
    Miejsce pracy: Wola Zaradzyńska (pow. pabianicki)

    Wymagania:

    • Znajomość pakietu MS Office
    • Wysoki poziom zdolności interpersonalnych
    • Dokładność oraz odpowiedzialność
    • Nastawienie na wykonanie zadań w wyznaczonym terminie
    • Dobra organizacja pracy

    Obowiązki:

    • Przygotowywanie dokumentacji przetargowej
    • Sporządzanie różnego rodzaju dokumentów firmowych, raportów, sprawozdań i zestawień oraz nadzorowanie ich obiegu
    • Obsługa programów komputerowych koniecznych do wykonywania obowiązków, takich jak edytory tekstu, arkusze kalkulacyjne i bazy danych
    • Obsługiwanie poczty  elektronicznej
    • Obsługa urządzeń biurowych
    • Sumienne wykonywanie poleceń wszystkich przełożonych

    Osobie zatrudnionej oferujemy:

    • Praca pełna wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Realizacja interesujących projektów oraz możliwość rozwoju zawodowego
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Przyjazna atmosfera pracy w zespole profesjonalistów

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W CV prosimy umieszczać następującą informację:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tejst jednolity: Dz. Ust. z 2002 Nr 101, poz. 926 ze zm).