Oferta pracy

Pracownik biurowy

Work Service S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Część etatu
  • Specjalista (Mid / Regular)
Pracownik biurowyNumer ref.: PBSB/WSSA-7/2020/2020/7/38

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Administrowanie biurem: przyjmowanie, rejestrowanie, przygotowanie do wysyłki poczty wewnętrznej i zewnętrznej,
  • Zaopatrywanie biura w niezbędne artykuły (spożywcze oraz materiały biurowe),
  • Opieka nad gośćmi, przygotowywanie sal konferencyjnych,
  • Koordynowanie i archiwizacja dokumentów,
  • Organizacja spotkań.

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Doświadczenie w prowadzeniu biura/recepcji - mile widziane,
  • Znajomości pakietu MSOffice (PowerPoint, Excel)
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • Prawa jazdy kat. B
  • Otwartości, kreatywności, zaangażowania,
  • Doskonałej umiejętności organizacji pracy.

CO OFERUJEMY?

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,
  • Wynagrodzenie miesięczne w wysokości: 2000 zł brutto 0/5 etatu,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 - 14:00,
  • Dogodną lokalizację miejsca pracy (ul. Wołowska),
  • Nowoczesne biuro, niezbędne narzędzia pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy