Oferta pracy

Pracownik Biurowy

Pol-Trans Catering O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma, ma ogromne doświadczenie, kompetencje i zaufanie klientów – mamy mocne podstawy, żeby zagwarantować Ci godne warunki zatrudnienia. Stawiamy na realny rozwój pracowników i ich kariery. Wierzymy w to co tworzymy, dzięki temu nasza firma dostarcza klientom dokładnie tego co potrzebują. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży cateringowej, stale udoskonalanej ofercie oraz ciągłemu podnoszeniu poziomu naszych usług tworzymy niepowtarzalny i wyjątkowy klimat przyjęć.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • aktualizowanie i wprowadzanie danych do systemów
  • wykonywanie planów i celów wyznaczonych przez pracodawcę
  • obsługa urządzeń biurowych i prowadzenie dokumentacji
  • współpraca z innymi działami/oddziałami oraz dbanie o prawidłowy obieg dokumentów
  • opieka nad biurem i jego sprawnym funkcjonowaniem

Wymagania:

  • biegła znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • biegła znajomość obsługi komputera (m.in. pakiet Office)
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • samodzielność i dobra organizacja własnej pracy
  • sumienność, odpowiedzialność, uczciwość
  • mile widziana znajomość branży lotniczej

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia, umowę o prace
  • wynagrodzenie w zależności od doświadczenia
  • szkolenia stanowiskowe
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w profesjonalnym środowisku w miłej atmosferze z doświadczonym zespołem
  • dodatkowe benefity, premie
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat,
odwiedź naszą stronę internetową: http://cateringam.pl/

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy