Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy

Kancelaria Prawna Rubikon Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie telefonów do Urzędów i Sądów,

  • Zapisywanie rezultatów połączeń w systemie informatycznym,

  • Realizacja zadań własnych oraz zespołowych,

  • Proste prace biurowe: drukowanie, skanowanie, raportowanie, kopertowanie, weryfikacja dokumentów, archiwizacja,

  • Aktywna pomoc w innych czynnościach biurowych,

  • Praca pod kierownictwem.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane),

  • Dostępność od zaraz,

  • Znajomości Worda i Excela,

  • Bardzo dobrej organizacji pracy,

  • Dokładności i samodzielności w działaniu.

To oferujemy

  • Umowa zlecenie lub umowa o pracę,

  • Zdobycie nowego doświadczenia i umiejętności,

  • Pracę w młodym zespole, zapewniającym wsparcie, a także dobrą atmosferę,

  • Pracę w prestiżowej lokalizacji – Rynek Wrocław,

  • Stałe godziny pracy : 8-16 od poniedziałku do piątku

Kancelaria Prawna Rubikon Sp. z o.o.

Kancelaria Prawna Rubikon Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma windykacyjna działająca na rynku zarządzania wierzytelnościami w Polsce. Zakupujemy wierzytelności masowe, konsumenckie (B2C) oraz powstałe między podmiotami w obrocie gospodarczym (B2B). Zespół naszej Kancelarii tworzą osoby, których empatia w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem, tworzą pełną synergię, by możliwie najlepiej reprezentować interesy naszych Klientów i Kontrahentów. W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. windykacji należności.

Przewiń do profilu firmy