Oferta pracy

Pracownik biurowy

AWG Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie dokumentów do archiwizacji

  • układanie dokumentów według wytycznych

  • skanowanie dokumentów

  • indeksowanie zeskanowanej dokumentacji

Nasze wymagania

  • skrupulatność w wykonywaniu powierzonych działań

  • umiejętność obsługi komputera umożliwiające szybkie i poprawne wpisywanie danych

  • mile widziane doświadczenie w pracy przy dokumentach kadrowych, teczkach osobowych

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na okres pierwszych trzech miesięcy, następnie przejście na umowę o pracę bezpośrednio w struktury Klienta

  • wynagrodzenie 20zł/h brutto na start

  • pracę w systemie 1-zmianowym (8:00-16:00 oraz 9:00-17:00 – tydzień na tydzień)

  • pracę od poniedziałku do piątku

  • pracę w dogodnej lokalizacji, dojazd do pracy możliwy m.in. autobusem nr 106 i 406

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

AWG Sp. z o.o.

AWG Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Przewiń do profilu firmy