Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Biurowy

KBU SP Z O OO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Ewidencja faktur

  • Ewidencja dokumentacji kontraktowej

  • Doraźna pomoc w pracach administracyjno-kontrolnych

  • Wysyłanie i odbieranie korespondencji

  • Zaopatrzenie pracowników (ubrania, art. BHP)

  • Zaopatrzenie biura

  • Organizowanie szkoleń

  • Budowanie dobrych relacji z klientami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie

  • Bardzo dobra obsługa komputera (Internet, MS Office)

  • Dobra organizacja pracy

  • Doświadczenie w pracy biurowej

  • Zdolności analityczne

  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej (8:00-16:00 lub 13:00-21:00)

To oferujemy

  • dwa stanowiska pracy: 1) pełny etat, umowa o pracę, praca trybie zmianowym; 2) praca w weekendy i święta, umowa o pracę, w równoważnym systemie czasu pracy;

  • stabilne zatrudnienie;

  • ciekawą pracę w firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej;

  • perspektywy rozwoju zawodowego.