Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy

MOBIL SERWIS Sp. z o. o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • obsługę programu komputerowego (dokumenty przewozowe, kasowe, faktury)

  • obsługę klientów indywidualnych

  • wystawianie faktur zbiorczych

  • współpracę z pozostałymi oddziałami firmy

Nasze wymagania

  • dyspozycyjności

  • zaangażowania, rzetelnego podejścia do wykonywanej pracy

  • wysokiej kultury osobistej

  • znajomości podstaw Microsoft Office

  • doświadczenia na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • duże możliwości rozwoju

  • stałe wynagrodzenie

  • umowę o pracę

  • narzędzia do pracy

  • opiekę medyczną

Mobil Serwis Sp. z o.o. jest prężnie działającą, opartą wyłącznie na polskim kapitale firmą, powstałą na potrzeby dynamicznie rozwijającej się branży budowlanej.

Od 2009 roku oferujemy kompleksową obsługę Klienta, obejmującą wynajem, serwis oraz transport maszyn budowlanych na terenie całego kraju.

Przewiń do profilu firmy