Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Biurowy

Millennium Gazeta Budowlana

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa biura i Klientów z sektora B2B

  • Telefoniczny kontakt z uczestnikami organizowanych wydarzeń

  • Budowanie oraz stała aktualizacja baz danych

  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Kontrahentami

  • Prowadzenie profesjonalnej korespondencji mailowej

  • Współpraca przy przygotowywaniu planów wydarzeń

  • Regularne raportowanie wyników pracy

Nasze wymagania

  • Wykształcenia min. średniego

  • Rozwiniętych umiejętności interpersonalnych

  • Wysokiej organizacji pracy własnej

  • Umiejętności działania pod presją czasu

  • Bardzo dobrej znajomości programów pakietu Microsoft Office Professional

Mile widziane

  • Znajomość programów graficznych

  • Umiejętność budowania i edytowania treści stron www

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej, o ugruntowanej pozycji rynkowej firmie

  • Atrakcyjny system wynagradzania

  • Jasne i przejrzyste zasady współpracy

  • Przyjazną atmosferę pracy w pozytywnie nastawionym zespole

  • Ośmiogodzinny czas pracy (8:00-16:00 od poniedziałku do piątku)

  • Bonusy związane z efektywnością działań

Lider z 20 letnim doświadczeniem na rynku polskim w organizacji webinariów, seminariów i konferencji poszukuje:

PRACOWNIKA BIUROWEGO

Przewiń do profilu firmy