Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy

Hager Polonia Sp. z o. o.

4 200 brutto / mies.

Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 23

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zamówień i dostawa zgodnie z instrukcjami klienta

  • przygotowanie zamówień do dostawców

  • fakturowanie zamówień

  • realizacja zamówień ze sklepu internetowego

  • przygotowanie treści o produktach do mediów społecznościowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie

  • sumienność i obowiązkowość

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktu

  • komunikatywność

  • odpowiedzialność za powierzone zadania

  • doświadczenie w obsłudze klienta

To oferujemy

  • praca w stabilnej firmie

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • system premiowy

O nas

Firma z branży medycznej, specjalizuje się w obsłudze gabinetów stomatologicznych. Realizuje wysyłkowo zamówienia od lekarzy stomatologów i aptek na terenie kraju.

Dodatkowo organizuje kursy i szkolenia dla lekarzy stomatologów.