Oferta pracy

Pracownik biurowy

"BROKERS UNION" sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa zlecenie
  • Specjalista

Brokers Union to ponad 17 lat sukcesów na polskim i zagranicznym rynku ubezpieczeniowym. Oferujemy pomoc w zakresie doradztwa ubezpieczeniowego oraz zarządzania ryzykiem, gwarantując pełne bezpieczeństwo i profesjonalną obsługę.

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

 w Departamencie Ubezpieczeń Majątkowych w Centrali firmy we Wrocławiu.

Główne zadania:

  • Aktualizacja arkuszy excel z danymi.
  • Tworzenie zestawień danych w arkuszach Excel.
  • Wprowadzanie danych do systemu.
  • Opisywanie i zaszywanie do systemów skanów dokumentów.
  • Inne zlecone prace.

Wymagania:

  • Dobra znajomość obsługi programów pakietu MS Office w szczególności Excel.
  • Dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • pracę na umowę zlecenie
  • pracę w profesjonalnym zespole
  • elastyczne środowisko pracy

Będziemy mogli odpowiedzieć tylko na aplikacje, do których będzie dołączona zgoda na przetwarzanie danych osobowych.

Prosimy o odpowiedź na ogłoszenie za pomocą przycisku aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy