Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy

Vratislavia Lex Kancelaria Prawna Woźnica i Wspólnicy Spółka Komandytowa

  • Borowska 272, Krzyki, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Borowska 272

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie danych do systemu informatycznego Kancelarii,

  • obsługa korespondencji przychodzącej w tym sporządzanie odpowiedzi,

  • obsługa zapytań w zakresie bieżącej obsługi spraw.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe,

  • komunikatywność,

  • znajomość programów z pakietu MS Office,

  • zaangażowanie, poczucie odpowiedzialności za wykonywane zadania, dokładność.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • kompleksowe wdrożenie do samodzielnej pracy, wsparcie, wiedzę i pomoc przełożonych,

  • stabilne, rynkowe wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i zaangażowania,

  • przyjazną atmosferę oraz pracę w energicznym i ambitnym zespole,

  • możliwość rozwoju zawodowego, zdobywania uprawnień i kwalifikacji zawodowych.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Prowadząc proces rekrutacji zapewniamy poufność.

VRATISLAVIA LEX Kancelaria Prawna Woźnica i Wspólnicy Spółka komandytowa działa na polskim rynku od 2004 roku i jest jednym z wiodących podmiotów masowego dochodzenia roszczeń.

Obsługujemy największe Banki w Polsce działając na ich zlecenie oraz inne instytucje finansowe.

Cenimy przyjazną atmosferę w miejscu pracy, stawiamy na innowacje i rozwój nowoczesnych technologii.

Przewiń do profilu firmy