Logo Pracuj.pl

Pracownik biurowy

EKOVO sp. z o.o.O firmie

4 000–8 000
brutto / mies.
  • Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta, asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3

EKOVO sp. z o.o.

Graniczna 8

Fabryczna

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Główne obowiązki:

- kompleksowa obsługa klienta – za pośrednictwem telefonu, online lub bezpośrednio;

- odpowiadanie na wszelkie pytania i wątpliwości związane z usługami bądź towarami oferowanymi przez firmę;

- pomoc w rozwiązywaniu problemów;

- prowadzenie bazy danych/ kontaktów;

- przygotowywanie ofert handlowych;

- aktywny udział w bieżących działaniach i projektach działu sprzedaży.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze klienta;
  • Wysoka kultura osobista oraz otwartość na drugiego człowieka;
  • Łatwość prowadzenia rozmowy;
  • Dokładność w wykonaniu obowiązków, sumienność, terminowość;
  • Dobra organizacja, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole;
  • Dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin ( 8/dzień).

To oferujemy

  • Zdobycie praktycznej wiedzy z zakresu obsługi klienta;
  • Udział w polskim projekcie, gdzie będziesz miał/a realny wpływ na jego rozwój;
  • Otwartość przełożonych i współpracowników na kreatywne pomysły oraz rozwiązania;
  • Pracę z ludźmi pełnymi pasji;
  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Możliwość uzyskania premii wynikowej;
  • Nie jesteśmy korporacją. Twoje pomysły i Twoje zaangażowanie naprawdę będą miały wpływ na naszą przyszłość.

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Pracownik biurowy, Graniczna 8, Fabryczna, Wrocław