Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy - wsparcie w procesie rekrutacji

MUSO ACCOUNTING SOLUTIONSO firmie

  • Kielce, świętokrzyskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Specjalista

dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych,

  • wstępna selekcja złożonych aplikacji,

  • przeprowadzanie wstępnych rozmów telefonicznych z wybranymi kandydatami,

  • kompletowanie dokumentów ,

  • współpraca z działem HR.

Od kandydata oczekujemy:

  • chęci do pracy i zdobywania doświadczenia w ciekawej branży,

  • dobrej znajomości pakietu MS Office (Excel, World),

  • bardzo dobrej organizacji i umiejętności pracy pod presją czasu,

  • dyspozycyjności i zaangażowania,

  • samodzielności oraz umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę - pełny etat,

  • wynagrodzenie podstawowe plus premia wynikowa,

  • możliwość rozwoju zawodowego, dodatkowe ubezpieczenie i pakiet socjalny.

Ogłoszenie archiwalne