Pracownik biurowy z j. angielskim

  • Białystok, podlaskie
  • Modrzewiowa 5, 15-234 Białystok, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 23.08.2019
  • Ważna jeszcze 7 dni (do 29.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Lider w branży zabezpieczeń samochodowych oraz zdalnej diagnostyki pojazdów, z 20-letnim doświadczeniem.

    Miejsce pracy: Białystok

    Opis stanowiska:

    • Kontakt mailowy z klientami z polski i zagranicy
    • Przygotowywanie ofert i odpowiadanie na zapytania ofertowe
    • Tworzenie dokumentów wewnętrznych firmy
    • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów

    Wymagania:

    • Samodzielność – umiejętność samodzielnej organizacji powierzonych zadań i obowiązków
    • Zrozumienie kwestii technicznych
    • Ogólne pojęcie n/t szeroko pojętej elektroniki
    • Dbałość o szczegóły i staranność
    • Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w piśmie
    • Umiejętność szybkiego pisania na komputerze oraz umiejętność prawidłowego stosowania zasad interpunkcji i ortografii
    • Znajomość pakietu MS Office, a w szczególności Word i Excel
    • Podstawowa znajomość programów graficznych (Photoshop, Corel) jest mile widziana, ale nieobowiązkowa

    Oferujemy:

    • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym i kompetentnym zespole
    • Umowę o pracę
    • Ciekawą pracę w firmie sprzedającej swoje produkty na całym świecie
    • Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 09-17 w siedzibie firmy w Białymstoku (okolice dworca PKP)
    • Kuchnię pracowniczą z kuchenką, lodówką oraz ekspresem do kawy
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.