Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy z j. angielskim

Gamm-Bud Sp. z o.o.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa klienta zagranicznego w tym, pomoc w doborze asortymentu, realizacja zamówień, sporządzanie ofert

  • Przygotowywanie dokumentów do wysyłki, współpraca z firmami przewozowymi

  • Organizacja i udział w targach branżowych

  • Inne prace biurowe

Nasze wymagania

  • bardzo dobrej znajomości j. angielskiego – warunek konieczny

  • znajomości j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym – mile widziane

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane

  • wykształcenia min. średniego

  • zaangażowania, pracowitości, komunikatywności

To oferujemy

  • wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system premiowy uzależniony od zaangażowania w wykonywanie bieżących i dodatkowych obowiązków

  • możliwość dofinansowania do prywatnej opieki medycznej

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • pracę w młodym, zgranym zespole

Firma Gamm-Bud Sp. z o.o. z siedzibą w Skarbimierzycach od lat działająca w branży telekomunikacyjnej oraz wod-kan, w związku z prężnie rozwijającą się sprzedażą na rynku zagranicznym poszukuje pracownika na stanowisko Pracownika biurowego z j. angielskim.

Przewiń do profilu firmy